Naklejki na ścianę kosmos

by Admin


Posted on 08-03-2023 12:06 PMNaklejki na ścianę z kosmicznej kolekcji to niezwykle oryginalny pomysł na dekorację w pokoju twojego dziecka. W naszej kolekcji znajdziesz naklejki o tematyce kosmicznej: zabawne ilustracje, planety, gwiazdy, rakiety gwiezdne i wiele innych kosmicznych wzorów. media Naklejki na ścianę dostępne są w formie gotowych zestawów lub pojedynczych naklejek do wyboru. Dzięki czemu stworzenie aranżacji ściennej jest niebywale proste - możemy wybrać odpowiednią wielkość naklejki i dopasować ją do wielkości i charakteru wnętrza. Naklejki na ścianę kosmos pozwalają na stworzenie niesamowitego zakątka dla naszej pociechy. Sprawią, że podniebny świat będzie dosłownie na wyciągnięcie ręki! dzieci lubią marzyć, dlatego wybór naklejek o tematyce kosmicznej będzie na pewno trafioną dekoracją.
http://naklejkisciennedlachlop0.s3-website.us-east-2.amazonaws.com/naklejki-scienne-dla-chlopczyka/Planety-i-kosmonauta-naklejki-cienne.html

Naklejki ścienne: planety i kosmonauta kosmiczna przygoda w naszym układzie słonecznym czeka! dzięki tym naklejkom ściennym będziesz mógł przemienić pokój twojego dziecka w prawdziwą stację kosmiczną. Kolekcja ozdób ściennych z serii “planety i kosmonauta” to wysokiej jakości naklejki ścienne, które w szybki, oraz łatwy sposób upiększą każde pomieszczenie. Każdy z elementów jest wycinany w taki sposób, aby nie posiadał żadnych obramowań, dzięki czemu będą one pasować w każdym pokoju, niezależnie od koloru ścian. Naklejki z motywem kosmosu to unikalny i innowacyjny rodzaj ozdoby do pokoju dziecięcego, zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych dzieci. Proste i szybkie w instalacji naklejki ścienne to doskonały sposób na udekorowanie każdego pokoju.

Rakieta, astronauta, ziemia, kosmos - naklejka na ścianę dziś coś specjalnie dla chłopców. Drukowana naklejka na folii matowej na ścianę do pokoju dziecięcego to wspaniały dodatek by państwa dziecko wspaniale się w nim bawiło. To dekoracja która sprawi że pokój będzie inny od wszystkich :) wymiary podane na ostatnim zdjęciu. Każdy element wycięty osobno.

Naklejki na ścianę to jedyna taka okazja, by całkowicie zmienić pogląd na otaczającą przestrzeń. Dlaczego? ponieważ w ciągu bardzo zaledwie godziny możesz zmienić nudne pomieszczenie w takie, w którym coś nieustannie się dzieje. Możesz wybrać cytat, zdjęcie, krajobraz, grafikę, nowoczesne wzory. Wszystko, co tylko znajduje się w twojej wyobraźni. Dla osób o szerokich horyzontach doskonałe będą fototapety przedstawiające kosmos. Kategoria ta obejmuje zarówno widoki na niebo, jak i realizacje tworzone na podstawie specjalistycznie wykonywanych zdjęć kosmosu, które prezentują próżnię lub ciała niebieskie. Niepowtarzalne kolory, kształty niewystępujące nigdzie na ziemi, a do tego poczucie otwierającej się przed tobą nieskończoności. Warto wybrać taką fototapetę, by poczuć się jak astronauta i zdobywca.

Naklejki Zestaw Rakiety Astronauci DK412

Zestaw składa się z kolorowych naklejek o tematyce kosmosu - planety, rakiety, gwiazdy, astronauci - każdy element stanowi osobną naklejkę - można je dowolnie naklejać i rozmieszczać na dostępnej powierzchni. marketing Wzory nie posiadają białego tła, są nacięte po obrysie (bez zbędnej, niepotrzebnej części folii). Wymiary arkusza: 50 x 50 cm naklejki są nadrukowane na samoprzylepnej folii. Specjalny klej dot umożliwia łatwe naklejanie bez bąbli - jeżeli jednak bąbel się pojawi bądź będziemy chcieli poprawić naklejkę, folia daje możliwość łatwego odklejenia oraz poprawienia bez szkody. Powierzchnia musi być płaska, gładka, sucha, oczyszczona z kurzu i odtłuszczona.

Naklejka na ścianę chmurki gwiazdy - dk411 45,00 zł naklejka na ścianę kosmiczny zestaw 115,00 zł naklejka na ścianę miarka wzrostu - kosmos dk419 45,00 zł naklejka na ścianę miarka wzrostu - kosmos dk421 60,00 zł naklejka na ścianę miarka wzrostu - kosmos rakieta - dk420 90,00 zł naklejka na ścianę planety - dk413 70,00 zł naklejka na ścianę rakiety i astronauci - dk412 70,00 zł naklejka na ścianę załóżkownik stworki 1 180,00 zł naklejka na ścianę załóżkownik stworki 2 180,00 zł naklejka na ścianę załóżkownik stworki 3 180,00 zł naklejka na ścianę zestaw stworków bolek i atomek 80,00 zł naklejka na ścianę zestaw stworków kazik, marian i bolek 80,00 zł naklejka na ścianę zestaw stworków tolek i kędziorek 80,00 zł naklejka na ścianę zestaw z rakietami- dk418 45,00 zł naklejka niebo galileusza /  magic is everywhere 131,00 zł naklejka niebo przyszłości /  magic is everywhere.